03-6831374
וואטסאפ!
כוננית מתכת - חוזק ועמידות במוצר אחד

כוננית מתכת - חוזק ועמידות במוצר אחדכוננית מתכת לאחסון משרדי

 

כוננית מתכת עשויה לשמש למטרות שונות במשרד, כגון: מקום אחסון לקלסרים, לספרים, להנחת חפצים מסוימים ועוד. במשרד מושקע ומעוצב, כוננית מתכת אמורה להיות גם מעין רהיט שאמור להשתלב במרקם, באווירה ובקו העיצובי הרווח והמודגש בו.

אחסון משרדי לסדר מופתי

כוננית מתכת חזקה ומתאימה לנשיאה של משקל רב. ניתן להזמין כוננית מתכת עם מגירות לתליית תיקים משרדיים. הכוננית מוצעת עם ידית שקועה, נוחה לפתיחה ולסגירה. הן מאפשרות תיוק מסודר. נוח לשלוף כל תיקייה ללא קושי ולהחזירה למקומה בקלות בסיום השימוש בה. כוננית מתכת עמידה וחסינה בפני פגעים ופגיעות. קל ונוח לנקות אותה. תחזוקתה פשוטה וקלה. היא מקרינה תחושה של הגנה ופרטיות, במיוחד כאשר היא נעולה.

 

כוננית מתכת תוצרת ישראל

כוננית מתכת מבית היוצר של חברת גבאי רהיטים היא כוננית שמוצעת ללקוחות כשהיא צבועה בכל צבע וגוון רצויים לאחר שעברה תהליך צביעה בצבע אפוקסי בתנור ויוצאת כשהיא "אפויה" היטב. כוננית מתכת מוצעת ללקוחות - מוסדיים ופרטיים - באספקה ישירה מהמפעל שבחולון. אתם מוזמנים לראות כוננית מתכת במקום שבו מייצרים אותה תוך שימוש בטכנולוגיות ובמכשור מתקדמים ומודרניים, לשדרוג הטיב והאיכות.


אתם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט של החברה אל מגוון המוצרים המוצעים על ידה בתחום הציוד המשרדי. ניתן לבחור כוננית מתכת מתוך המבחר הקיים או, לחלופין, להזמין לפי מפרט מבוקש. אנשי המקצוע עתירי הניסיון של החברה יעזרו לכם למקד את החיפוש אחרי המוצר המבוקש על-ידי הגדרה והבהרה של השימוש המיועד להיעשות בו.החברה מציעה ללקוחותיה כוננית מתכת אשר תוכל לשמש אותם במשך שנים. גם אם וכאשר תתרחש, חלילה, שריפה במשרד, כוננית מתכת עשויה להגן על התכולה שבתוכה טוב יותר מאשר כוננית מכל חומר אחר.


אלא שהנימוק הבטיחותי, חשוב ככל שהוא, לא מהווה, כשלעצמו, סיבה מספיקה לרכישת כוננית מתכת. אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה לקבלת מידע, ייעוץ, חוות דעת והצעת מחיר בנושא הכוננית העשויה מתכת. אם אתם מתלבטים בין רכישת כוננית עץ לבין רכישתה של כוננית מתכת ודווקא משום שאתם מתלבטים, אתם מוזמנים לשתף את החברה בלבטיכם בכדי שתסייע בידכם לקבל החלטה מושכלת ואפקטיבית בעת קניית הכוננית המועדפת.

 

 לחץ כאן לקטלוג כוננית מתכת