03-6831374
וואטסאפ!
כסאות מזכירה למשרדים מובילים

כסאות מזכירה למשרדים מוביליםלמזכירה ישנו תפקיד חשוב ביותר בהתנהלות המשרד, כגורם המתאם והמקשר שנמצא עם יד על הדופק בהתנהלותם של תהליכים רבים בחברה. משום כך, חשוב מאוד לשים לב לכך ששעות העבודה של המזכירה יעברו בצורה נוחה, נעימה ובריאותית ככל האפשר. כסאות מזכירה נושאים חשיבות גבוהה בהיבט זה, משום שכסא משרדי איכותי נותן מענה בריאותי לגב ותמיכה לגוף כולו, במהלך ישיבה ממושכת לאורך שעות עבודה רבות. יועצי העיצוב של רהיטי גבאי מסבירים.

כסאות מזכירה | גבאי ריהוט משרדי

כל השיקולים בבחירת כסאות מזכירה

השיקול הבריאותי הוא כאמור הראשון במעלה. בכל חברה איכותית שאיפת המנהלים היא שהעובדים יהיו שמחים, בריאים ומרוצים, ושאווירה זו תקרין על יחסי העבודה ביניהם וכמובן על התפוקה שלהם ויחסם ללקוחות החברה. משום כך, תנאים פיסיים אופטימליים שמתחשבים בצרכיהם הפיסיים הם המענה הבסיסי ביותר שהמעביד יכול לתת לעובדיו. כסאות בריאותיים ארגונומיים הם פריט חובה של ממש.

בנוסף לכך, המזכירה שצריכה לנוע באופן די מהיר בחלל בין כל המכשירים השונים כמו מחשבים, טלפונים, פקס וכן הלאה, לעבוד מול אנשים וגורמים שונים ולנהל מספר תהליכים במקביל, זקוקה לכסא שבנוסף להיותו איכותי ובריאותי הוא גם קל משקל ונוח לתזוזה מהירה על גלגלים. אלו מאפייניו העיקריים של כסא מזכירה איכותי.


כמובן שגם להיבט העיצובי ישנו תפקיד מכריע בהקשר זה. המזכירה מקבלת את פני האורחים והלקוחות, בין אם היא יושבת בכניסה למשרד או לחדרי ההנהלה. לכן לכסא שלה, כמו לכל פריט אחר בחלל, ישנה השפעה על הנראות הכללית של החלל, על מידת היוקרה והאלגנטיות שהוא משדר, ומשום כך חשוב מאוד שכסא המזכירה יהיה כסא מעוצב ומכובד המוסיף לרמתו העיצובית של המשרד.  לקטלוג כסאות מזכירה

 

ריהוט משרדי

ריהוט משרדי מעוצב יוצר משרד מזמין, יוקרתי, שנעים להיכנס אליו. כמובן שלכל משרד נתאים ריהוט אחר, בהתאם לסגנונו ולמיתוג שלו. משרד של חברת הייטק צעירה או חברת פרסום תוססת שיתאפיינו בחללים פתוחים המזמינים יצירתיות מהעובדים, יכילו סגנון עיצובי פתוח, שובבי ויצירתי יותר לעומת משרד רואי חשבון או עורכי דין גדולים שישדרו בעיקר יוקרה, אלגנטיות ובמידת מה כובד ראש. בהתאם לקו העיצובי יבחר גם הריהוט המתאים בין אם מדובר על כסאות מזכירה או ריהוט אחר.