03-6831374
וואטסאפ!
כסא משרדי איכותי- דרך להגדלת תפוקה ורווחיות החברה

כסא משרדי איכותי- דרך להגדלת תפוקה ורווחיות החברהההבדל בין מקומות עבודה מנקודת המבט של העובדים הוא לא רק המשכורות אלא גם, הדברים הקטנים: אווירה נעימה ותנאי עבודה נוחים בהם נראה כי מקום העבודה חושב על העובדים ואכפת לו מהם. מעסיקים מופתעים כל פעם מחדש עד כמה לדבר ישנו משקל. כסא משרדי ליעילות העבודה במשרד

 

מה כסא משרדי יכול לעשות עבור העסק?

כסא משרדי נוח ונעים יכול לעשות הבדל משמעותי בין עובד נמרץ לבין עובד שמרגיש כאבי גב ובקושי מסוגל לזוז מהמקום... לכן, כדאי להשקיע תשומת לב בבחירת כסאות משרדיים. לדבר יהיו השלכות משמעותיות על התחושה של העובדים והאנרגיות. לפניכם דוגמאות למספר סוגי כסאות מומלצים:

  • כיסא משרדי ארגונומי מסדרת אופירה: לכסאות מסדרת אופירה מבנה ארגונומי עם מושב מרופד ומעוצב. לכיסא גב רשת שחור המעניק תמיכה לגב התחתון. הגב נותן קונטרה  למבנה המקושת של הגב התחתון, מה שמסייע למניעת כאבי גב. לכיסא מנגנון שלושה קלאצים המאפשר להטות את המושב ולשבת גם בזווית ישיבה שלילית. ידיות הכיסא ניתנות לבחירה: ידיות סטנדרטיות, מעוגלות (סהר) או ללא ידיות בכלל. לכיסא גלגלים כפולים לניידות קלה כשניתן להחליפם לגלגלי סיליקון המתאימים לפרקט.
  • כיסא משרדי מדגם מורן: גם כיסא מדגם מורן יכול להיות כסא משרדי ללא ידיות המתאים למזכירה שעבורה ידיות יכולות להוות מכשול או עם ידיות כאשר זהו כיסא למחשב . הן גב הכיסא והן המושב עשויים ספוג איכותי. זווית הגב והמושב ניתנת לשינוי ולנעילה בכל זווית שבוחרים. המושב עשוי עץ ומרופד ספוג המונע שקיעה. גם בדגם זה ניתן לשנות אלמנטים מסוימים כמו סוג הגלגלים או להוסיף שרוול ניפוח לתמיכה בגב התחתון.
  • כיסא משרדי מדגם טוקיו: כיסא מדגם טוקיו יכול להגיע עם ידיות ארגונומיות, ידיות מתכווננות או ללא ידיות כלל. גב הכיסא הוא בינוני בגודלו, מרופד בריפוד עבה וניתן לכוון את גובה הגב ביחס למושב. גם זווית הגב ביחס למושב ניתנת לשינוי ונעילה במצב הנוח ביותר.

אלה הן רק מספר דוגמאות למגוון הרחב של דגמי כסא משרדי שמייצרת חברת גבאי. חברת גבאי עוסקת שנים בייצור ריהוט משרדי לסוגיו: כסאות, שולחנות, ארונות, כונניות ועוד. החברה מוכרת היטב במקצועיות ובאיכות של מוצריה כך שבפעם הבאה שאתם מחדשים את רהיטי המשרד, יש לכם לאן לפנות...