03-6831374
וואטסאפ!
כסאות מנהלים - רואים וחשים את האיכות

כסאות מנהלים - רואים וחשים את האיכותכסאות מנהלים הם לא רק מוצר, אחד מפריטי הריהוט במשרד. הם לא רק כלי עבודה חיוני. הם סמל סטאטוס. כסאות מנהלים מרשימים, יוקרתיים הם גם הכיסאות היותר יקרים המוצעים ללקוחות של ריהוט משרדי.

 


סדר היום של מנהלים הוא מאומץ ותובעני. חשוב לאפשר להם ישיבה נוחה. כסאות מנהלים נוחים עם מנגנון נדנוד, להרפיה ולהתרעננות, אבל כזה שניתן לווסת או אף לנעול את תנודתיותם, מאפשרים למנהלים שינויי מצבים ותנוחות ישיבה. חלק מבין כסאות מנהלים מוצע עם גלגלי סיליקון איכותיים המיועדים להקל על הניידות.


על מנת להעניק ליושביהם נוחות מרבית, כסאות מנהלים מוצעים עם מנגנון נעילה לגב המיצב את הישיבה ומונע שינוי בלתי רצוני בזווית ובתנוחה. חלק מבין כסאות מנהלים, לרבות היוקרתיים שבהם, מוצע עם גב עשוי רשת למניעת הזעה ולאוורור.


כורסאות מנהלים לניהול נכון

תחום הריהוט המשרדי מחולק לכמה תחומים מרכזיים: ארונות וארוניות, כיסאות, שולחנות וכו', ובתוכם תתי נושאים, שאחד החשובים שבהם הוא כיסאות מנהלים. כיאות המנהלים שונים בדרך כלל משאר כיסאות העובדים, נוחים ככל שיהיו, בעיקר מכיוון שהם אמורים לשדר את הסטטוס הניהולי הנכון, ולכן עליהם להיות גדולים יותר, מרשימים יותר, וגם נוחים יותר.

 

המפרט הטכני של כיסאות מנהלים

המפרט הטכני של כיסאות המנהלים יכלול, בדרך כלל, מנגנון הזזה לכיוונון המושב, תמיכה לגב התחתון, משענת ראש גמישה, מתכווננת ומרופדת, משענות ידיים ארגונומיות מתכווננות ועוד. תחום זה משתכלל כלהזמן, וניתן למצוא כיסאות המצוידים בפתרונות ישיבה חכמים, תוך הקפדה על ארגונומיות ונוחות מירבית. בזכות נוחותם הגדולה של כיסאות המנהלים ניתן למצוא אותם גם בפינות עבודה רבות בבית.

 

כיסא המנהלים הוא חזות הכל

כיסאות מנהלים אמורים לשמור, כמובן, על פונקציונליות ואסתטיות, ולשדר, מעבר לתדמית הניהולית, גם מסר ש"כאן עובדים". הכיסא חייב להיות נוח, כמובן, ומותאם לישיבה ממושכת לאורך שעות רבות, ובמקביל עליו לשדר שליטה במרחב. השליטה במרחב היא אחת הסיבות המרכזיות לאפשרויות כיוונון המשענת, לדוגמא, והיותם עשויים מעור כהה נגזר מהצורך במראה המשדר מעמד ניהולי, חשיבות וכבוד.

אורטופדיה וארגונומיה בכיסאות מנהלים

מעבר לחזות, החשוב מכל הוא, כפי שכבר ציינו, התאמת הכיסא לישיבה ממושכת. על הכיסא להיות אורטופדי וארגונומי, כך שיעניק תמיכה מלאה לגב ולצוואר, ויאפשר ישיבה ממושכת ללא כאבים. כאשר הכיסא אינו מותאם לישיבה ממושכת, מרשים ככל שיהיה, הוא יגרום ללחץ אצל היושב עליו, עייפות, נזקים מצטברים ויביא לתפקוד לקוי בעבודה.

 

התאמה אישית

רצוי, מומלץ וכדאי להתאים את הכיסא ליושב עליו. לכל אחד נוח לשבת בצורה אחרת, ולכל גוף צרכים משלו. התאמה אישית בין היושב לכיסא, במקום שימוש בכיסאות סטנדרטיים לכל המנהלים, תוביל, בהכרח, לאפקטיביות גדולה יותר בעבודה, שכן הצורך לקום יקטן, רמת הריכוז תעלה וכו'.

 

כיסאות מנהלים זה גבאי רהיטים
חברת גבאי רהיטים מתמחה בייצור ושיווק רהיטים משרדיים. החברה מתמחה בהתאמת הרהיטים להזמנת הלקוח, ומומחי החברה שמחים להעניק ייעוץ אישי בעיצוב ותכנון ארגונומי לרהיטים המשרדיים בכלל ובפרט בתחום כיסאות מנהלים, ליצירת התאמה מלאה של הכיסא ליושב, להגדלת הנוחות ושיפור התפוקה בעבודה. החברה מתחייבת לשירות מקצועי, אדיב ומהיר, ולאיכות ללא פשרות.