03-6831374
וואטסאפ!

רהיטי גבאי- משווקת כסאות סטודנט בכמה צבעים, נוחים במחירי מבצע.

החברה מומחית בייצור ושיווק רהיטי משרד לשוק הפרטי והמוסדי למעלה מ 45 שנה .לרשותכם בנוסף מוצרים נוספים כגון: כסאות מנהלים,כסאות אורחים,כסא מחשב,כל סוג של כסא משרדי, מדפי מתכת,לוקרים ועוד.

 

חומרים וצבעים

כסאות סטודנט מגיעים במבחר עיצובים ועשויים מחומרים שונים. הכיסאות בדרך כלל עשויים מפלסטיק או מתכת, ולעתים משילוב של חומרים אלה. בנוסף, קיימים כסאות המשלבים גם בד ועור.

 

צבעם של הכיסאות מגוון, אך מומלץ לבחור בצבע ניטרלי ככל האפשר, זאת כיוון שלעתים מזיזים את הכיסאות מכיתה לכיתה.


כסאות סטודנט בדגם

כסאות סטודנט בדגם "רקפת"

מחיר ליח’: 437.00 ₪

הסטודנטים באוניברסיטאות מבלים חלק נכבד מיומם בישיבה על כסאות והקשבה להרצאות. הצוות המקצועי של חברת גבאי רהיטים מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לדעת כיצד לבחור כסאות סטודנט.

 

משאל הכיסאות באוניברסיטה

באחת האוניברסיטאות נערך משאל כיסאות בקרב הסטודנטים. בפתח אחת הכיתות הוצבו ארבעה סוגי כיסאות והסטודנטים היו צריכים לסמן מהו הכיסא הנוח ביותר לדעתם. המשאל עורר דיונים בקרב הסטודנטים, ולבסוף נבחר אחד הדגמים. התוצאות הרשמיות של המשאל מעולם לא פורסמו, אבל הוא מוכיח עד כמה סוג הכיסאות עשוי להיות משמעותי עבור הסטודנט המצוי. 


יושבים ויושבים

הסטודנט הממוצע מבלה שעות רבות על גבי הכיסא. הרצאה ממוצעת אורכת שעה וחצי, וסטודנט ממוצע נמצא בארבע הרצאות ביום. אם סטודנט ממוצע לומד ארבעה ימים בשבוע, הרי שהוא מבלה כעשרים וארבע שעות בשבוע בישיבה על הכיסא. נתונים אלה מלמדים אותנו עד כמה חשוב שהכיסא יהיה נוח ופונקציונלי ככל האפשר.

 

רק לא להירדם

אמנם יש חשיבות לנוחות של כסאות הסטודנט, אך כדאי שהם לא יהיו נוחים מדי. הסטודנטים עייפים ולא כל המרצים מרתקים, וכדי להקטין את מספר הנרדמים בשיעור כיסאות סטודנט לא מקיימים תנאים אופטימליים לישיבה. 

 

מדף כתיבה

כסאות סטודנט כוללים בדרך כלל גם מדף כתיבה. מדף הכתיבה עשוי בדרך כלל עץ או פלסטיק ומיועד לכתיבה במחברת או מחשב. כדאי לוודא שמדף הכתיבה גדול מספיק כך שמחשב נייד יונח עליו ביציבות, זאת כיוון שמחשב נייד הפך לאביזר חובה בקרב סטודנטים.