03-6831374
כסאות סטודנט - כי יש דברים שעליהם לא מתפשרים

כסאות סטודנט - כי יש דברים שעליהם לא מתפשריםסטודנטים מעבירים שעות על גבי שעות בישיבה בהרצאות, לכן חשוב שהכיסא עליו הם יושבים יהיה נוח במיוחד לישיבה ממושכת ויותאם לצרכיהם השונים. צוות המומחים של גבאי רהיטים נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על כסאות סטודנט.

 

מהם כסאות סטודנט?


כיסא סטודנט הוא כיסא המותאם לישיבה בשיעורים והרצאות. הכיסא כוללת מושב ומשענת לגב יחד עם מנח יד המאפשר כתיבה ללא שולחן. בזכות מנח היד נחסך מקום בכיתה, שכן אין צורך בשולחנות. מחיר הכיסא מושפע מאיכותו, ומהרכב החומרים ממנו הוא עשוי.

 

ממה הם עשויים?


כסאות סטודנט | גבאי רהיטיםכסאות סטודנט מיוצרים מחומרים שונים כמו עץ, ברזל ופלסטיק. החומר ממנו עשוי הכיסא ישפיע על המשקל והנוחות שלו. תוכלו לבחור בין כיסאות בעלי ריפוד שיבטיחו יתר נוחות לבין כיסאות ללא ריפוד. כיסא לדוגמה הוא דגם רקפת, הכולל שלדת מתכת, גב ומושב עשויים עץ וריפוד ספוג איכותי. בנוסף, כולל הכיסא גם מדף כתיבה עשוי למין.

 

כיסא לימניים ולשמאליים


חשוב לשים לב שכל כיסא מתאים לכותב ימני או לשמאלי, כיוון שמנח היד נמצא רק בצד אחד של הכיסא. כעשרה אחוזים בלבד מהאוכלוסייה הם שמאליים, לכן מומלץ שכעשרה אחוזים מהכיסאות שתקנו יהיו מותאמים לכותב שמאלי.

 

גם למחשב נייד וגם לכתיבה


חלק מהסטודנטים משתמשים במחברות וכלי כתיבה במהלך ההרצאות, אולם חלק גדול מהם משתמש במחשב נייד. כיסא סטודנט עם מנח יד יתאים גם לאלה וגם לאלה. חשוב לבחור בכיסאות בעלי מנח יד יציב למניעת רעידות של כלי הכתיבה או נפילה של המחשב. מנח יציב ישמש בסיס טוב לשימוש הסטודנט ויאפשר לו להתרכז בהרצאה בצורה אופטימלית.

 

ארבע בשורה או כיסא בודד


ניתן להניח כיסאות בודדים בכיתה, או לרכוש כיסאות סטודנט המחוברים יחד כספסל. כיסאות בודדים יאפשרו יתר גמישות בסידור הכיתה, אולם עלולים לגרום לבלגן. לעומת זאת, כיסאות המחוברים זה לזה יישארו קבועים במקומם. היתרון הגדול של כיסאות הקבועים זה לזה הוא האפשרות להציב נקודות חשמל מתחת לספסלים. כמעט כל סטודנט זקוק לנקודות חשמל במהלך היום, לטעינת הסמארטפון והמחשב הנייד, ואם תהיה לו נקודת חשמל תחת לכיסא יהיה לו נוח הרבה יותר.