03-6831374
וואטסאפ!
איך לבחור מדפים למחסנים?

איך לבחור מדפים למחסנים?מדפים למחסנים, מהווים כאלמנט חשוב ומשמעותי ליצירת סדר במחסן. עם הזמן, נוטה להצטבר עומס במחסנים, מה שעלול לגרום לבלגן, לקשיים בגישה אל הפריטים בהם עולה הצורך ולעיתים גם לסיכון ממשי.


כל מי שתר אחר מדפים, בין אם עבור מחסנים ובין לכל מטרה אחרת, עתיד לגלות מגוון רחב של סוגי מדפים, אשר נבדלים אלו מאלו בגודל שלהם, בעיצוב ובמידת העומס אותה כל מדף יכול לשאת. 


בכדי לבצע בחירה מושכלת ונבונה באותם המדפים, חשוב בשלב הראשון, לתכנן בקפידה היכן למקם את המדפים ומה אתם מתכננים להעמיס על כל מדף.
תכנון מקדים שכזה, יאפשר לבצע את הבחירה המושכלת והטובה ביותר במדפים וליצור מחסן נקי, מסודר, בטיחותי, אשר יאפשר גישה נוחה וקלה לכל אחד מהפריטים אשר מאוחסנים בו. 

 

מדפים לכל סוגי המחסנים

כידוע, קיימים לא מעט סוגי מחסנים ובין היתר: מחסנים פרטיים, מחסנים של מפעלים ומחסנים של בתי עסק מענפים שונים.


הצרכים לגבי אפשרויות האחסון יכולים להשתנות, בהתאם לסוג המחסן ובהתאם לסוג הפריטים אותם מעוניינים לאחסן הן במחסנים והן על גבי המדפים.


את אותם מדפים למחסנים, ניתן למצוא אצל אחת מאותן חברות אשר מציעות רהיטים למשרד, כאשר ההמלצה היא לבחור חברה אשר מאפשרת גם לבחור מדפים מתוך היצע קיים וגם לבצע הזמנה אישית – בהתאם לכובד הפריטים, לגודל המדפים ולחומרי הגלם בהם יש לעשות שימוש, בכדי ליצור אותם.

זקוקים למדפים למחסנים?

אם גם אתם מעוניינים באותם מדפים למחסנים ומבקשים לעצמכם, מדפים איכותיים, אשר בכוחם לשאת, גם משקלים כבדים במיוחד, דעו שאתם נמצאים במקום הנכון.


גבאי – ריהוט משרדי, מתמחים בייבוא וייצור של ריהוט משרדי ומדפים מכל הסוגים ובכל סדרי הגודל, הן מתוך היצע קיים והן בהזמנה אישית.


צוות החברה, מקפיד לעבוד עם חומרי גלם איכותיים וטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, אשר יאפשרו לכל לקוח, ליהנות בסופו של דבר ממדפים אשר יענו על מלוא הדרישות שלכם ואפילו יותר מזה..
מוזמנים ליצור קשר וליהנות מאותם מדפים, אשר יתאימו למחסן שלכם ולסוג הציוד אותו אתם מעוניינים לאחסן על גביהם.