03-6831374
וואטסאפ!

גולשים יקרים,  בקטגוריה זו תמצאו כסאות מזכירה, כסאות מחשב, עובדים, כסאות עבודה ארגונומיים, כסאות תלמיד, כסאות שרטט, כסאות סטודנט איכותיים תוצרת ישראל המיוצרים על ידי רהיטי גבאי ממיטב חומרי הגלם ובאספקה מהירה ישירות מהמפעל.

 מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  א.ת חולון

כסא אורח למשרד

בשנים האחרונות אנu מבלים שעות רבות על כסא משרדי: בישיבת מנהלים,מול המחשב,ליד מכונות תעשיתיות. גם בבית מול המחשב, מול הטלויזיה ובמטבח.

סגנון החיים המודרני מהווה מתכון בטוח לבעיות גב ובעיקר גב תחתון כי אנו יושבים שעות רבות ועל כן חשוב מאוד להתאים את הכסא לאדם ולסוג הפעילות בה הוא מתעסק.

בקטגוריה זו תמצאו מבחר גדול של כסאות אורחים למשרד, כסאות המתנה במגוון צבעים, כולם תוצרת ישראל, אלו כסאות איכותיים המיוצרים על ידי רהיטי גבאי ממיטב חומרי הגלם,ניתן להזמין כסא משרדי באספקה ישירות מהמפעל בחולון-גבאי ייצור רהיטי משרד.

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  אזור התעשייה חולון.

כסאות משרדיים: למחשב,למזכירה או לתלמיד.

בשנים האחרונות אנו מבלים שעות רבות על כסא משרדי: בישיבת מנהלים, מול המחשב, ליד מכונות תעשיתיות. גם בבית מול המחשב, מול הטלויזיה ובמטבח.סגנון החיים המודרני מהווה מתכון בטוח לבעיות גב ובעיקר גב תחתון כי אנו יושבים שעות רבות ועל כן חשוב מאוד להתאים את הכסא לאדם ולסוג הפעילות בה הוא מתעסק.

 

בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של כסאות משרדיים ארגונומים למשרד ולבית, כסא למחשב, כסאות מזכירה, כסאות מנהלים והמתנה. כסאות המשרדיים מבית "גבאי" הינם תוצרת ישראל באיכות גבוהה ובהספקה מהירה ישירות מהמפעל, רהיטי גבאי בע"מ מפעל ותיק ל ייצור רהיטים למשרדים, למשרד ביתי, לחנויות, למוסדות.

 

גללו מטה לפרטים נוספים על חשיבות הכסא המשרדי.

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3 אזה"ת חולון.

 

 

 

כסאות בר - קפיטריה

אצלנו בגבאי ישראל תוכלו לרכוש כסאות בר לבתי קפה או קפיטריות ומסעדות, הכסאות מגיעים במבחר צבעים ודגמים. כמו כן תוכלו לרכוש כסאות מזכירה,כסאות אורחים,שולחנות לבר, כורסאות או ספות לפינות ישיבה, דלפקים ועמדות מזכירות-קבלה, שולחן כתיבה,שולחנות משרדיים,עמדות קבלה וגם ארון משרדי ממתכת או עץ. 

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  א.ת חולון.

כסאות סטודנט למכללות ואוניברסיטאות

רהיטי גבאי- משווקת כסאות סטודנט בכמה צבעים, נוחים במחירי מבצע.

החברה מומחית בייצור ושיווק רהיטי משרד לשוק הפרטי והמוסדי למעלה מ 45 שנה .לרשותכם בנוסף מוצרים נוספים כגון: כסאות מנהלים,כסאות אורחים,כסא מחשב,כל סוג של כסא משרדי, מדפי מתכת,לוקרים ועוד.

 

חומרים וצבעים

כסאות סטודנט מגיעים במבחר עיצובים ועשויים מחומרים שונים. הכיסאות בדרך כלל עשויים מפלסטיק או מתכת, ולעתים משילוב של חומרים אלה. בנוסף, קיימים כסאות המשלבים גם בד ועור.

 

צבעם של הכיסאות מגוון, אך מומלץ לבחור בצבע ניטרלי ככל האפשר, זאת כיוון שלעתים מזיזים את הכיסאות מכיתה לכיתה.


מתכננים לרכוש כסא למחשב? אם בעבר קוטלג המחשב בקטגוריית פריטי המותרות להעברת זמן איכות, הרי שבעשורים האחרונים הוא הפך לכלי עזר חיוני ולחלק בלתי נפרד מנוף חיינו בסביבה הביתית, ספסל הלימודים וסביבת העבודה, ומחקרים מראים שבעידן העכשווי נוטה אוכלוסיית העולם המערבי להעביר יותר ויותר מזמנה בישיבה מול צג המחשב.

 

יחד עם זאת, מחקרים אחרים שנערכו בתחום הכירופרקטיקה מעלים נתונים מדאיגים, לפיהם מעל לשני שליש מאוכלוסיית המערב תסבול בשלב כלשהו במרוצת החיים מנזקי גוף מצטברים ומבעיות בריאותיות הנובעות ישירות מאורח חיים יושבני והרגלי ישיבה לקויים. יתירה מכך, כדאי לדעת שמעבר לאי נוחות בטווח הקצר שנגרמת מישיבה ממושכת על כיסא משרדי שאינו מותאם למשתמש בו, עלול הדבר גם לפגוע באיכות העבודה ובתפוקות.

 

חשוב לדעת: לא כל כיסא מחשב מתאים לכל אדם, סביבת עבודה או משימה

המומחים מבית חברת גבאי מסבירים שאחת מהטעויות השכיחות ביותר היא רכישה של כיסא למחשב מבלי לוודא תחילה שהכיסא אכן מותאם למי שעתיד להשתמש בו. הדבר נכון לגבי כסאות משרדיים בכלל וכיסא מחשב בפרט, לרבות כסאות ממותגים המיוצרים על ידי חברה בעלת שם ומוניטין ועלותם מסתכמת באלפי שקלים, כמו גם כסאות המוגדרים כארגונומיים.

 

כסאות ארגונומיים מתוכננים מלכתחילה להתאים למגוון רחב של אנשים במידות גוף וממדים שונים, אולם אל לנו להסיק מכך באופן גורף שהם בהכרח מתאימים לכל אדם, לכל סביבת עבודה ולכל משימה. לפיכך, בטרם בחירתו של כיסא מדגם כזה או אחר, כדאי להתיישב עליו ולנסותו, על מנת לוודא שהוא מותאם הן לממדיו של האדם שצפוי לעשות בו שימוש והן לסביבת העבודה הספציפית ולסוג המשימות שמתבצעות בה דרך קבע.

 

בדיקת האפשרויות הפונקציונליות של הכיסא

מחברת גבאי מדגישים שבשעת בחירת כיסא למחשב כדאי להסתייע בכמה עקרונות מנחים שחלקם נוגעים לאפשרויות הפונקציונליות שלו, בעוד אחרים מתייחסים לממדי גופו של המשתמש. אחד מאותם העקרונות הללו הוא העדפת כיסא שגובה המושב שלו הנו כרבע מגובה המשתמש.

 

כמו כן, יש לבחון את רמת יציבותו ועומק המושב של הכיסא ואת האפשרויות הפונקציונליות שלו, כמו לדוגמה מנגנון לכוונון גובה המושב ומשענת הגב בצורה אנכית ואופקית. בנוסף, כדאי לדעת שלא כל כיסא אכן מותאם ייעודית לכל תחום עיסוק.

 

קופאים, עובדי ייצור או שרטטים, לדוגמה, נזקקים לכיסאות המעוצבים באופן שונה מעט מאלו של פקידים, עובדים בעמדות טלמרקטינג או תכנתים. כל אלו הם שיקולים שכדאי לקחת בחשבון על מנת להבטיח את בחירתו של הכיסא הנכון.