03-6831374
וואטסאפ!

גולשים יקרים,  בקטגוריה זו תמצאו כסאות מזכירה, כסאות מחשב, עובדים, כסאות עבודה ארגונומיים, כסאות תלמיד, כסאות שרטט, כסאות סטודנט איכותיים תוצרת ישראל המיוצרים על ידי רהיטי גבאי ממיטב חומרי הגלם ובאספקה מהירה ישירות מהמפעל.

 מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  א.ת חולון

כסא אורח למשרד

בשנים האחרונות אנu מבלים שעות רבות על כסא משרדי: בישיבת מנהלים,מול המחשב,ליד מכונות תעשיתיות. גם בבית מול המחשב, מול הטלויזיה ובמטבח.

סגנון החיים המודרני מהווה מתכון בטוח לבעיות גב ובעיקר גב תחתון כי אנו יושבים שעות רבות ועל כן חשוב מאוד להתאים את הכסא לאדם ולסוג הפעילות בה הוא מתעסק.

בקטגוריה זו תמצאו מבחר גדול של כסאות אורחים למשרד, כסאות המתנה במגוון צבעים, כולם תוצרת ישראל, אלו כסאות איכותיים המיוצרים על ידי רהיטי גבאי ממיטב חומרי הגלם,ניתן להזמין כסא משרדי באספקה ישירות מהמפעל בחולון-גבאי ייצור רהיטי משרד.

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  אזור התעשייה חולון.

כסאות משרדיים: למחשב,למזכירה או לתלמיד.

בשנים האחרונות אנו מבלים שעות רבות על כסא משרדי: בישיבת מנהלים, מול המחשב, ליד מכונות תעשיתיות. גם בבית מול המחשב, מול הטלויזיה ובמטבח.סגנון החיים המודרני מהווה מתכון בטוח לבעיות גב ובעיקר גב תחתון כי אנו יושבים שעות רבות ועל כן חשוב מאוד להתאים את הכסא לאדם ולסוג הפעילות בה הוא מתעסק.

 

בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של כסאות משרדיים ארגונומים למשרד ולבית, כסא למחשב, כסאות מזכירה, כסאות מנהלים והמתנה. הכסאות המשרדיים שלנו באיכות גבוהה, תוצרת ישראל ובהספקה מהירה ישירות מהמפעל, רהיטי גבאי בע"מ מפעל ותיק ל ייצור רהיטים למשרדים, למשרד ביתי, לחנויות, למוסדות.

 

גללו מטה לפרטים נוספים על חשיבות הכסא המשרדי.

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3 אזה"ת חולון.

 

 

 

כסאות בר - קפיטריה

אצלנו בגבאי ישראל תוכלו לרכוש כסאות בר לבתי קפה או קפיטריות ומסעדות, הכסאות מגיעים במבחר צבעים ודגמים. כמו כן תוכלו לרכוש כסאות מזכירה,כסאות אורחים,שולחנות לבר, כורסאות או ספות לפינות ישיבה, דלפקים ועמדות מזכירות-קבלה, שולחן כתיבה,שולחנות משרדיים,עמדות קבלה וגם ארון משרדי ממתכת או עץ. 

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  א.ת חולון.

כסאות סטודנט למכללות ואוניברסיטאות

רהיטי גבאי- משווקת כסאות סטודנט בכמה צבעים, נוחים במחירי מבצע.

החברה מומחית בייצור ושיווק רהיטי משרד לשוק הפרטי והמוסדי למעלה מ 45 שנה .לרשותכם בנוסף מוצרים נוספים כגון: כסאות מנהלים,כסאות אורחים,כסא מחשב,כל סוג של כסא משרדי, מדפי מתכת,לוקרים ועוד.

 

חומרים וצבעים

כסאות סטודנט מגיעים במבחר עיצובים ועשויים מחומרים שונים. הכיסאות בדרך כלל עשויים מפלסטיק או מתכת, ולעתים משילוב של חומרים אלה. בנוסף, קיימים כסאות המשלבים גם בד ועור.

 

צבעם של הכיסאות מגוון, אך מומלץ לבחור בצבע ניטרלי ככל האפשר, זאת כיוון שלעתים מזיזים את הכיסאות מכיתה לכיתה.