03-6831374
וואטסאפ!

גולשים יקרים,  בקטגוריה זו תמצאו כסאות מחשב ומזכירה, כסאות עבודה ארגונומיים, לתלמיד, כסאות שרטוט, כסאות סטודנט איכותיים תוצרת ישראל המיוצרים על ידי רהיטי גבאי ממיטב חומרי הגלם ובאספקה מהירה ישירות מהמפעל.

 מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  א.ת חולון

כסא אורח למשרד

בשנים האחרונות אנu מבלים שעות רבות על כסא משרדי: בישיבת מנהלים,מול המחשב,ליד מכונות תעשיתיות. גם בבית מול המחשב, מול הטלויזיה ובמטבח.

סגנון החיים המודרני מהווה מתכון בטוח לבעיות גב ובעיקר גב תחתון כי אנו יושבים שעות רבות ועל כן חשוב מאוד להתאים את הכסא לאדם ולסוג הפעילות בה הוא מתעסק.

בקטגוריה זו תמצאו מבחר גדול של כסאות אורחים למשרד, כסאות המתנה במגוון צבעים, כולם תוצרת ישראל, אלו כסאות איכותיים המיוצרים על ידי רהיטי גבאי ממיטב חומרי הגלם,ניתן להזמין כסא משרדי באספקה ישירות מהמפעל בחולון-גבאי ייצור רהיטי משרד.

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  אזור התעשייה חולון.

כסאות משרדיים: למחשב, למזכירה לעובד או לתלמיד

מה בעצם חשוב לנו בכסאות משרדיים? הרגשת הנוחות של כלל העובדים במשרד. ברגע שאנו מרגישים בנוח כך התפוקה במקום העבודה תעלה. כאשר מדובר על כסאות מנהלים דבר נוסף שהוא בעל חשיבות הוא המראה, כאשר אנו רוכשים כיסא יוקרתי אנו רוצים שיהיה לו מראה מרשים, יש לכך חשיבות יתרה כאשר מדובר על כסאות מנהלים וכסאות המתנה.

דגמים מומלצים של כסאות משרדיים

בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של כסאות משרדיים ארגונומים למשרד ולבית, כסא למחשב, כסאות מזכירה, כסאות מנהלים והמתנה. כסאות המשרדיים מבית "גבאי" הינם תוצרת ישראל באיכות גבוהה ובהספקה מהירה ישירות מהמפעל, רהיטי גבאי בע"מ מפעל ותיק ל ייצור רהיטים למשרדים, למשרד ביתי, לחנויות, למוסדות.

גללו מטה לפרטים נוספים על חשיבות הכסא המשרדי.

״גבאי ריהוט משרדי״ מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3 אזה"ת חולון.

 

 

 

כסאות בר - קפיטריה

אצלנו בגבאי ישראל תוכלו לרכוש כסאות בר לבתי קפה או קפיטריות ומסעדות, הכסאות מגיעים במבחר צבעים ודגמים. כמו כן תוכלו לרכוש כסאות מזכירה,כסאות אורחים,שולחנות לבר, כורסאות או ספות לפינות ישיבה, דלפקים ועמדות מזכירות-קבלה, שולחן כתיבה,שולחנות משרדיים,עמדות קבלה וגם ארון משרדי ממתכת או עץ. 

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  א.ת חולון.

כסאות סטודנט למכללות ואוניברסיטאות

רהיטי גבאי- משווקת כסאות סטודנט בכמה צבעים, נוחים במחירי מבצע.

החברה מומחית בייצור ושיווק רהיטי משרד לשוק הפרטי והמוסדי למעלה מ 45 שנה .לרשותכם בנוסף מוצרים נוספים כגון: כסאות מנהלים,כסאות אורחים,כסא מחשב,כל סוג של כסא משרדי, מדפי מתכת,לוקרים ועוד.

 

חומרים וצבעים

כסאות סטודנט מגיעים במבחר עיצובים ועשויים מחומרים שונים. הכיסאות בדרך כלל עשויים מפלסטיק או מתכת, ולעתים משילוב של חומרים אלה. בנוסף, קיימים כסאות המשלבים גם בד ועור.

 

צבעם של הכיסאות מגוון, אך מומלץ לבחור בצבע ניטרלי ככל האפשר, זאת כיוון שלעתים מזיזים את הכיסאות מכיתה לכיתה.


שבו על כסא מחשב וגלו עובדות מדהימות על עמוד השדרה האנושי

ממש עכשיו, ברגעים אלו ממש, כשאתם נשענים בנחת על כסא מחשב איכותי שקניתם אצלנו – עמוד השדרה שלכם מודה לכם. אתם אולי לא שומעים את זה, אך בסתר ליבו הוא ממלמל משהו כמו: "ידעתי שיש לקונה הזה עמוד שדרה ושאפשר לסמוך עליו!". אז לכבוד הרכישה החגיגית שלכם ולכבוד החלק האחורי והמפואר של הגוף האנושי, קבלו עובדות מדהימות, מפתיעות ומעניינות על החלק שגורם לכל הכיסאות באשר הם להיות שימושיים – עמוד השדרה שלנו.

מחקרים אחרים שנערכו בתחום הכירופרקטיקה מעלים נתונים מדאיגים, לפיהם מעל לשני שליש מאוכלוסיית המערב תסבול בשלב כלשהו במרוצת החיים מנזקי גוף מצטברים ומבעיות בריאותיות הנובעות ישירות מאורח חיים יושבני והרגלי ישיבה לקויים. יתירה מכך, כדאי לדעת שמעבר לאי נוחות בטווח הקצר שנגרמת מישיבה ממושכת על כיסא משרדי שאינו מותאם למשתמש בו, עלול הדבר גם לפגוע באיכות העבודה ובתפוקות.

עמוד השדרה שלנו גמיש. מאוד

כעת אמנם עמוד השדרה שלכם יושב בזווית של כ-90 מעלות על כסא משרדי איכותי, אך לו הייתם מנתקים אותו מהגוף – דעו כי הוא היה מסוגל לבצע סילואטים מרשימים במיוחד! עד כמה מרשימים? בצורתו ה"חופשית", עמוד השדרה מסוגל להתכופף עד כדי יצירת 2/3 מקוטרו של מעגל שלם! (אל תנסו זאת בבית, כן?)

עמוד השדרה מסוגל לתפקד גם ללא המוח

כשאתם יושבים על כסא מחשב נוח ועובדים במרץ, על כסאות המתנה וחושבים מחשבות או על כסאות משרדיים הפזורים ברחבי החלל – המוח שלכם עובד. תמיד. אך האם ידעתם שלמרות שהמוח מחובר לחוט השדרה, הוא לא מקבל ממנו את הפקודות? כן, כן, עמוד השדרה הוא בוס אינדיבידואל, שמסוגל לשלוח אותות ישירות לשרירים, ללא תיווך של מערכת העצבים.

חשוב לדעת: לא כל כיסא מחשב מתאים לכל אדם, סביבת עבודה או משימה

המומחים מבית חברת גבאי מסבירים שאחת מהטעויות השכיחות ביותר היא רכישה של כיסא למחשב מבלי לוודא תחילה שהכיסא אכן מותאם למי שעתיד להשתמש בו. הדבר נכון לגבי כסאות משרדיים בכלל וכיסא מחשב בפרט, לרבות כסאות ממותגים המיוצרים על ידי חברה בעלת שם ומוניטין ועלותם מסתכמת באלפי שקלים, כמו גם כסאות המוגדרים כארגונומיים.

כסאות ארגונומיים מתוכננים מלכתחילה להתאים למגוון רחב של אנשים במידות גוף וממדים שונים, אולם אל לנו להסיק מכך באופן גורף שהם בהכרח מתאימים לכל אדם, לכל סביבת עבודה ולכל משימה. לפיכך, בטרם בחירתו של כיסא מדגם כזה או אחר, כדאי להתיישב עליו ולנסותו, על מנת לוודא שהוא מותאם הן לממדיו של האדם שצפוי לעשות בו שימוש והן לסביבת העבודה הספציפית ולסוג המשימות שמתבצעות בה דרך קבע.

בדיקת האפשרויות הפונקציונליות של הכיסא

מחברת גבאי מדגישים שבשעת בחירת כיסא למחשב כדאי להסתייע בכמה עקרונות מנחים שחלקם נוגעים לאפשרויות הפונקציונליות שלו, בעוד אחרים מתייחסים לממדי גופו של המשתמש:

  • מנגנון לכוונון גובה המושב
  • רמת יציבותו
  • עומק הכיסא
  • אפשרויות פונקציונליות כמו לדוגמה כיוונון משענת הגב בצורה אנכית ואופקית.
  • חשוב לדעת שלא כל כיסא אכן מותאם ייעודית לכל תחום עיסוק:

קופאים, עובדי ייצור או שרטטים, לדוגמה, נזקקים לכיסאות המעוצבים באופן שונה מעט מאלו של פקידים, עובדים בעמדות טלמרקטינג או תכנתים. כל אלו הם שיקולים שכדאי לקחת בחשבון על מנת להבטיח את בחירתו של הכיסא הנכון.