03-6831374
וואטסאפ!

אין בית, משרד,חנות, מפעל וכו' שאין בו מדפים מסוג כלשהו. מדפי ספרים, מדפים למחסן, מדפים לצעצועים, מדפים מודולריים, מדפים מזכוכית, מדפים מברזל ועוד ועוד. הסיבה לריבוי הסוגי המדפים ושכיחותם הרבה בחיינו היא העובדה הפשוטה שהם פונקציונליים עד מאוד. אחסון ותצוגה, של כל דבר כמעט, נוחים מאוד לביצוע על גבי המדפים, ונשאר רק להתאים את המדף לשימוש.

 

כיצד לבחור את המדף הנכון?

בחירת המדפים צריכה להתבצע, בראש ובראשונה, בהתאם לפונקציה אותה הם צריכים לשרת. קודם כל נבדוק עד כמה חזקים צריכים המדפים להיות - האם הם צריכים לשאת בובות פרווה או כלי עבודה? השאלה השנייה תקבע את עיצובם – היכן נניח את המדפים?

מדפים לחדרי ילדים יקבלו עיצוב שונה ממדפים משרדיים או מדפים למחסן. בהמשך לשאלות אלה נוכל לקבוע את שאר הצרכים שלנו – האם יש לנו צורך במדפים מודולריים, שנוכל לאחסן בהם דברים שונים בגדלים שונים? האם נרצה מדפים "נוסעים" שניתן להזיז בכדי לשלוף מהם את המוצרים ביתר קלות? האם המוצרים צריכים להיות מונחים בתצוגה נוחה לכל עין או שיש מי ששולף הם את המוצרים על פי הצורך? ועוד.

מדפים למשא כבד

גבאי ריהוט משרדי בחולון מתמחים בתכנון והרכבת מדפים למשא כבד 

מדפים למשא כבד ניתנים להרכבה ללא ברגים  וניתן להזמין בגבהים שונים, במידות אורך ועומק על פי דרישה וכמובן גם במבחר צבעי אפוקסי,

מדפי משא כבד מתאימים לאחסון במשטחים או בתפזורת וכושר הנשיאה עד 1800 ק''ג לזוג קורות סיגמא

מדפי בינקל

מדפי מתכת בינקל 

מדפים למחסן מודולרים להרכבה באמצעות זרועות מתכת אשר ניתנות להעברה ולשינוי הגבהים של המדפים. קיימים במבחר צבעי מתכת ובמבחר מידות, בנוסף, ניתן להוסיף פס מחיר צבעוני. קיימים גם מדפי בינקל מודולרים דו צדדיים {גונדולה}למרכז החנות.

מדפי סופר סלוט

גבאי ריהוט משרדי בחולון מתמחים בתכנון ושיווק מדפי מתכת למחסנים וחנויות

מדפי סופר סלוט - מדפים מודולרים הניתנים להרכבה קלה בעזרת ברגים ואומים. 

המדפים קיימים במבחר צבעי מתכת אפוקסיים ובמבחר מידות אורך ורוחב.

מדפי המתכת דגם סופר סלוט משמשים לאחסנה קלה בעיקר בחנויות, מפעלים, מחסנים ארכיונים ולמחסן הביתי.

מדפים למשא בינוני

גבאי ריהוט משרדי בחולון מתמחים בתכנון והרכבת מדפים למשא בינוני

מדפים למשא בינוני ניתנים להרכבה ללא ברגים  וניתן להזמין בגבהים שונים, במידות אורך ועומק על פי דרישה וכמובן גם במבחר צבעי אפוקסי,

מדפי משא בינוני מתאימים לאחסון וכושר הנשיאה עד 250 ק''ג לזוג קורות 

מדפי מתכת בעומק 30 ס

מדפי מתכת בעומק 30 ס"מ למשקל בינוני - טור 1

כוננית מדפים ממתכת למחסן למשקל בינוני  לפרטים נוספים לחץ על התמונה
מחיר ליח’: 1,560.00 ₪
מדפי מתכת בעומק 40 ס

מדפי מתכת בעומק 40 ס"מ למשקל בינוני - טור 1

כוננית מדפים ממתכת למחסן למשקל בינוני  לפרטים נוספים לחץ על התמונה
מחיר ליח’: 1,680.00 ₪

 

טיפים חשובים כשרוכשים מדפים למחסן

ארגזים וקלסרים, כלי כתיבה ומהדקים, גם ציוד קל וגם ציוד כבד- ללא טיפול ותכנון הולם, המחסן עלול להיות אחד המקומות המבולגנים בבית או בעסק שלכם. הצוות המקצועי של חברת גבאי רהיטים נותן לכם עצות לסידור יעיל של המחסן בעזרת מדפים למחסן.

 

עושים סדר בבלגן

בלגן במחסן לא נובע מכך ששתי המילים הללו מתחרזות בצורה כל כך יפה, אלא בגלל שהמחסן מצוי במקום נסתר יחסית. המחסן הוא מעין מאחורי הקלעים של העסק או הבית, וכך קל יותר להזניח אותו. אנחנו מניחים דברים במחסן באי סדר ולא חושבים על כך שבהמשך נשלם על כך בשעות של חיפושים וסידור הבלגן.

קיימות שתי דרכים עיקריות להתמודד עם בלגן. הדרך הקשה היא לסדר את הבלגן אחרי שהוא נוצר, אך הדרך הזו קשה ועלולה לקחת זמן רב. בנוסף, אם רק תסדרו את הבלגן שנוצר ללא שינוי מהותי מצדכם הוא יחזור במהרה.

 

שטח אחסון גדול

הדרך השנייה להתמודדות עם בלגן היא מניעה. אל תחכו שתשרור אנדרלמוסיה אלא מנעו אותה. סדר, סדר ועוד פעם סדר. והדרך הטובה ביותר להקפיד על הסדר במחסן היא באמצעות מדפים. מדפים למחסן פותרים את הבעיה ומאפשרים להגדיל את שטח האחסון בצורה משמעותית. בצורה כזו החפצים מאוחסנים על הקירות של המחסן, ואילו הרצפה נשארת פנויה.

 

גישה נוחה וניקיון

לשמירה על הסדר יש גם יתרונות נוספים. כך למשל, שימוש במדפים מקל גם על השמירה על ניקיון המחסן. החפצים לא מונחים על הרצפה, כך יש גישה לכל פינות המחסן ונמנעת הצטברות אבק וחרקים.

 

מוצרים לשיפור העסק

מדפים הם מוצר ייעודי שישפר את התפקוד של העסק שלכם, ומצטרף לקטגוריה שלמה של מוצרים שנועדו לאפשר לעסק שלכם להיות טוב הרבה יותר. כסא למחשב למשל יאפשר לכם לעבוד באופן בריא ונוח יותר מול מחשב, וכך לשפר את התפוקה של העובדים שלכם.

 

שולחנות לעסק

מוצר נוסף שכל עסק צריך הוא שולחן כתיבה משרדי. אפשר לכתוב ולעבוד על שולחנות מאולתרים, אבל אם התדמית והמקצועיות של העסק חשובות לכם חשוב שתשקיעו גם בשולחן מתאים. כמו מדפים למחסן, גם שולחנות קיימים במגוון רחב מאוד של תצורות, כך שתוכלו לבחור בדיוק את השולחן המתאים לעסק שלכם.