03-6831374
וואטסאפ!
מדפים למחסן, סדר ומיד

מדפים למחסן, סדר ומידמדפים למחסן הם אחד מהאביזרים היותר חשובים בו. הם מאפשרים ניצול מיטבי של מתחם המחסן וחללו. הם מאפשרים עריכה, קיום ושמירה על סדר וארגון במלאי השמור בו. כאשר בוחרים מדפים יש לבוחרם על פי פרמטרים שונים. מדפים המיועדים למחסן אמורים להיות בעיקר חזקים, עמידים, קלים להתקנה. אלה וכאלה הם המדפים של גבאי ריהוט משרדי.


מדפים למחסן מוצעים ללקוחות במבחר חומרים, גדלים, משקלים וצבעים. המדפים מיועדים לאחסון חייבים להתאים למשקל הציוד המונח עליהם, לכן לפני הרכישה וכתנאי הכרחי לה - חשוב ומומלץ להתייעץ עם אנשי השירות המקצועיים של החברה.


מדפים למחסן הם מדפי מתכת מודולאריים. כל המדפים עוברים תהליכי צבע וצביעה בצבע אפוקסי בתנור, אשר לא רק משווים להם מראה יפה יותר אלא אף מוסיפים לחוסנם ולעמידותם. בשל היות המדפים מודולאריים - קל להוסיף ולגרוע על-פי הצרכים המשתנים. כאשר מפעל מייצר כל העת ויש הכרח לאחסן במחסניו חומרי גלם או תוצרת מוגמרת, טבעי שתתרחש תנועה מתמדת במחסן וסביר שיהיה צורך מתמיד לפנות מדפים, להעמיס ולפרוק, לשנות, להתאים, לזרום.


אתם מוזמנים לנצל את הידע ואת שירות הלקוחות המקצועי והאדיב של נציגי חברת גבאי ריהוט משרדי לתכנון מוקפד של מערך המדפים במחסן. השירות ניתן ללא תשלום.

 

מדפים למחסן מחומרים שונים

בדרך כלל מקובל להזמין מדפים מברזל כאשר יש הכרח להניח עליהם ציוד כבד ומדפי מתכת לתצוגות. היות שבדרך כלל מחסן אינו משמש מקום לתצוגה - אין חשיבות מיוחדת לעיצובו ומה שאמור להיות שיקול מרכזי ומכריע בבחירתו הוא האופן שבו הוא עשוי להתאים לייעודו - לשאת ציוד, חומרי גלם או מוצרים שמשקלם רב.

 


אם אתם שוקלים לבצע הזמנת מדפים למחסן - לטובתכם ולתועלתכם: אל תוותרו על מפגש עם נציג שירות של חברה המתמחה מזה שנים בייצור ובהתקנה של מדפים למפעלי תעשייה שונים, למוסדות ציבור, לבתי ספר וגם ללקוחות פרטיים. לא רק הניסיון והמוניטין לא הולך ברגל - גם לא אלפי לקוחות מרוצים המניעים את רכבם ונוסעים על אולם התצוגה של החברה, שבו אפשר להתרשם ממגוון המוצרים בכל וממדפי המתכת המגוונים בפרט.