03-6831374
וואטסאפ!
קניית כסאות למשרד - אפשר לעזור?

קניית כסאות למשרד - אפשר לעזור?קניית כסאות למשרד אצל חברה המייצרת רהיטים משרדיים מאפשרת ריכוז כל הקנייה במקום אחד. חברת גבאי רהיטים מייצרת ומשווקת כסאות על פי תקני איכות ובטיחות ההופכים כל מוצר שלה למותג. ניסיון של עשרות שנים בייצור כסאות וארגונומיים מאפשר לנציגי השירות של החברה להציע גם לכם את הכסאות המשרדיים הטובים ביותר.

יושבים? כך תבחרו כסאות למשרד

מחפשים כיסא מנהלים? כיסא למחשב ולמזכירה? כיסאות אורחים ואו כיסאות המתנה? בין אם הנכם פותחים משרד חדש או משפצים משרד קיים, שהרי אחד הנושאים שתידרשו לתת עליו את הדעת הוא כיסאות למשרד. העבודה משרדית כרוכה על פי רוב בישיבה ממושכת, ותנוחה זו עשויה להוסיף מתח למבנה עמוד השדרה ולהוביל ברבות הזמן לכאבי גב.

לפיכך, בהגיעכם לבחור כיסאות למשרד, כדאי להעדיף כיסאות ארגונומיים ליציבה נכונה, נוחות אופטימלית ותמיכה בגב התחתון. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת גבאי ריהוט משרדי מסבירים כיסאות ארגונומיים איכותיים מתוכננים ייעודית לשמירה על בריאות המשתמשים, לפיכך הם מהווים רהיט חובה בכול משרד. אז במה נבדל כיסא משרדי ארגונומי מכיסא משרדי רגיל?

מנגנון כוונון פנאומטי לשינוי גובה המושב

אחד ההבדלים שבין כיסאות משרדיים ארגונומיים לבין כיסאות רגילים הוא שבכיסאות למשרד הסטנדרטיים אין מנגנון כוונון פנאומטי לשינוי גובה המושב בהתאמה פרטנית אל המשתמש, מה שמאפשר להניח את כפות הרגליים על הרצפה בצורה נוחה. בכיסאות הרגילים, גובה המושב נע בטווח שבין 53 - 40 ס"מ מהרצפה, ואינם מותאמים לגבוהי קומה ונמוכי קומה.  לקטלוג כסאות משרדיים מגוון

מגוון כסאות למשרד תוצרת הארץ

פרמטר נוסף מתייחס לעומק ורוחב מושב הכיסא. מושב הכיסא נדרש להיות רחב ועמוק במידה המאפשרת מרווח של 5 ס"מ עד 10 ס"מ בין קצה המושב והברכיים, עם אופציה להטיית המושב קדימה ואחורה. מרווח גדול מדי יגרום לכך שלחץ הישיבה יתפזר באופן בלתי שווה, בעוד שמרווח קטן מדי יוביל להפחתת זרימת הדם לפלג הגוף התחתון.

 

משענת גב עם מנגנון לכוונון זווית המשענת ומנגנון נעילה

במהלך סקירת כיסאות למשרד, חשוב לבחון גם את רוחבה של משענת הגב. הרוחב אמור להיות בטווח שבין 50 - 30 ס"מ, ומומלץ להעדיף כיסאות שמשענת הגב שלהם נפרדת מהמושב עצמו, על פני כיסאות שהמושב ומשענת הגב שלהם מגיעים כיחידה אחת. בכיסאות ארגונומיים המשענת נפרדת ממושב הכיסא, והם כוללים מנגנון לכוונון זווית המשענת ומנגנון נעילה.

 

הדבר נועד למניעת שקיעתה של המשענת לאחור לאחר שנבחרה הזווית הרצויה. מחקרים בתחום מראים שזווית המשענת האידאלית להפחתת הלחץ על עמוד השדרה היא 135 מעלות. כמו כן, כדאי להתמקד גם בזרועות הכיסא המשמשות כמשענות לידיים, ולהעדיף משענות ידיים מתכווננות, המותאמות אישית לכול עובד ומאפשרות לזרועות נוחות מרבית, תוך שמיטת הכתפיים והרפייתן.

קניית כסאות למשרד בהתאמה אישית לעובד ולסוג העבודה היא קנייה נבונה ואפקטיבית. כסאות מזכירה, כסאות למחשב, כסאות מנהלים, כסאות אירוח, כסאות המתנה ועוד - כל מגוון הכסאות לרשותכם.

 

ריכוז קניית כסאות למשרד בחברה אחת מאפשר לכם ליהנות ממחיר נוח ומופחת בשל הכמות. אנשי המקצוע יסייעו לכם לאפיין את הצרכים ואת השימושים בכסאות המיועדים ויקלו עליכם לבחור כסאות שישמשו אתכם ואת לקוחות המשרד ואורחיו במשך שנים רבות.
ניתן להזמין ולקבל כסאות במבחר גדול של סוגים ומגוון עשיר של צבעים, כך שהכיסאות - כפריטי ריהוט שימושיים- ישדרגו גם את חזות המשרד ויוסיפו לו צבע.

 קניית כסאות בר למשרד

כסאות איכותיים ועמידים

כסא אמור לשמש כל עובד במשך שעות ישיבה ממושכות מדי יום למשך שנים רבות. איכות ונוחות הם שני מרכיבים אשר נמצאים בראש הרשימה של התנאים ההכרחיים לבחירה בכיסאות המוצעים לקנייה.
לפני הקנייה וכתנאי לה ניתן לראות את המפרט הטכני של כל כיסא באתר החברה ובקטלוג שלה, ו -כמובן- לקבל כל מידע מנציגי השירות. לרשותכם מבחר כסאות עם תמיכה מיטבית לגב, אפשרות כוונון המושב והמשענת, נעילת הכיסא בזווית רצויה, גלגלים קלים המקלים על ניוד הכסא מעמדה לעמדה ועוד.

 
הגעתם אל המקום הנכון. קחו את הזמן. עיינו בקפידה במבחר הכיסאות המוצע לכם. מתלבטים? אנשי השירות של החברה יסייעו לכם ברצון עד שתמצאו את הכיסאות הטובים ביותר למשרדכם.
חברת גבאי רהיטים מציעה לכם כל כסא מבוקש וכל כסא נדרש ובכך אין צורך להרחיב את הליך החיפוש. קניית כסאות למשרד אצל החברה הינה הבחירה הנכונה. תוכלו להתוודע אל הכסאות המנצחים באין-ספור משרדים, קטנים וגדולים, בשוק המוסדי ובשוק הפרטי. תתחדשו!