03-6831374
וואטסאפ!
רהיטים משרדיים רק אצל רהיטי גבאי

רהיטים משרדיים רק אצל רהיטי גבאייותר מ-40 שנים של ייצור והתקנת רהיטים בשוק המוסדי והפרטי הופכים את רהיטי גבאי למותג ולספקים אמינים ובטוחים של מגוון רהיטים משרדיים, החל בקטנים שבהם וכלה בגדולי הגדולים. מודעים לחשיבות איכות הרהיטים ועיצובם החברה שוקדת כל העת על עיצוב הרהיטים בד בבד עם הקפדה על כל תג בתהליך ייצורם.

ישנם מי שמסתפקים בהזמנת פריטים מייצור סדרתי תקני בעוד אחרים מבקשים ריהוט משרדי ייחודי בהזמנה אישית חד פעמית. אנשי המקצוע של החברה ערוכים לתת מענה מיטבי לאלה ולאלה - לכולם.רהיטים משרדיים תוצרת הארץ

 

מבחר עצום של רהיטים משרדיים תוצרת ישראל

רהיטים משרדיים לרכישה בקטלוג באתר או פיזית בחנות כוללים, בין השאר: שולחנות כתיבה, שולחנות למחשב, שולחנות מנהלים, עגלות לתיוק, ארגזי מגירות עם מגשי פלסטיק, מזנונים משרדיים, כורסאות מנהלים, כיסאות בר, דלפקים, ריהוט לפינות המתנה ואירוח, כורסאות, ספות, ארונות מתכת, שולחנות לעמדות עבודה, מערכות ארגונומיות לעבודה ממושכת ובטוחה, שולחנות חשמליים לעבודה בעמידה , כונניות קלסרים, ארונות ספרים, כונניות פתוחות, מדפי אחסון ועוד.


רהיטים מסוגים שונים של עץ, מתכת, עור ובגימור פורניר טבעי, לאחר עיבודם במכונות CNC ובגימור מוקפד עד דק, מלוטש ומעוצב. כחברה השוקדת על ייצור ושיווק רהיטים משרדיים החברה משקיעה כל מאמץ על מנת לספק ללקוחותיה את מבוקשם.