03-6831374
וואטסאפ!
ריהוט למשרדים

ריהוט למשרדיםכאשר בוחרים ריהוט למשרדים הדרישה הראשונית והעיקרית היא שהוא יהיה איכותי ושימושי; שיהווה פלטפורמה לביצוע מכלול הפונקציות שהמשרד אמור למלא. היות שרכישת רהיטים למשרד מתבצעת על ידי שקלול גורמים שונים , נציגי השירות של חברה ותיקה ורבת ניסיון בייצור רהיטים ובשיווקם יסייעו לכם לבחור את פריטי הריהוט הטובים והשימושיים ביותר עבורכם.


חברת גבאי רהיטים מציעה סל מוצרים מלא למשרדים הכולל: מגוון שולחנות וכיסאות (לרבות כיסאות מנהלים ארגונומיים), עמדות עבודה, ארונות מתכת ועץ לאחסון, מגירות לתיוק ועוד. היצע מגוון ועשיר של משרדים מרוהטים, מאפשרים למי מכם שמחפשים ריהוט למשרדים למצוא באתר החברה ובאולם התצוגה שלה את מבוקשכם.

ריהוט למשרדים
לאיכות הציוד ולהתאמתו המרבית לרווחת העובדים ישנה השפעה ישירה, מכרעת, על פריון העבודה ועל תפוקותיה. ישיבה נוחה על כיסאות המעניקים תמיכה מלאה לגב, מצוידים בגלגלים המאפשרים להתנייד בתוך המשרד מעמדה לעמדה.

 

ריהוט למשרדים קונים אצל מקצוענים

אחד הדברים שהחברה אינה מתפשרת עליהם הוא הגימור המלוטש של כל פריטי הריהוט למשרד מתוצרתה. עדות לכך הן רגלי המתכת של שולחנות הכתיבה הצבועות בצבע אפוקסי המעניק להן חוסן ועמידות ומשווה להן מראה יוקרתי ודקורטיבי.


החברה מייצרת ומשווקת ריהוט משרדי איכותי גם לבתים פרטיים. מי שבביתם קיים חדר עבודה (משרד לכל דבר ועניין) ודאי זקוקים לריהוטו בציוד משרדי איכותי, מעוצב ומלוטש, עם גימור ללא דופי.

קחו לדוגמה דלפק קבלה המגלה טפח ומסתיר טפחיים... החלק הסגור בו מאפשר יצירת נישה מוגנת, חצי פרטית, שבה אפשר להניח נייר שלא רוצים שתוכנו ייחשף לעין כול או כוס משקה, לבד, כמובן, מטלפון, צג מחשב, כלי כתיבה וכל הציוד הנדרש לביצועה של העבודה על ידי מי שמאיישים את העמדה או א עמדות העבודה מאחורי הדלפק.


קנייה מרוכזת של ריהוט משרדי אצל חברה שמתמחה בייצורם ובשיווקם לא רק מקצרת את תהליך ציוד המשרד בכל הריהוט הדרוש אלא גם מוזילה עלויות. באתר החברה ובאולם התצוגה שלה ניתן להתוודע אל מגוון עצום של ריהוט משרדי.


ניתן לקבל מתאר של מידות וצבעים לגבי כל אחד מפריטי הריהוט. תמונה מלאה של שולחנות, כיסאות, מדפים, מגירות, ארוניות, דלפקים, מחיצות ועוד מאפשרת לכם לקבל מידע חזותי חשוב אודות הרהיטים. מידותיהם מאפשרות לכם לתכנן מראש את מיקומם במשרד, ולהזמין בהתאמה ריהוט למשרדים.

רהיטי גבאי בחולון - מפעל ותיק לייצור רהוט משרדי , כסאות משרדיים, ארונות מתכת, מדפי מתכת.

הספקה לכל חלקי הארץ , בעיקר תל אביב , ירושלים , נתניה , חדרה , חיפה .

 

לקטלוג כל המוצרים שלנו לחץ כאן