03-6831374
וואטסאפ!
למה כל כך חשוב להקפיד בבחירת כסא למחשב

למה כל כך חשוב להקפיד בבחירת כסא למחשבאתם צריכים לקנות כסא למחשב. זו אולי נראית כמו החלטה לא כל כך מסובכת. אולי נדמה כי כל מה שקונים, יהיה מתאים. אבל התמונה מורכבת. קודם כל, די מהר אתם מגלים כי יש המון כיסאות, עד בלי די. שנית, מגלים כי העיצובים מאוד מגוונים. אבל שלישית, והכי חשוב: זכרו כי אין זה כמו כל ריהוט משרדי. בבחירה של כיסאות מחשב חשוב, אפילו חיוני, להקפיד מאוד ולא להתפשר. מדוע? כל הסיבות שאספנו בעזרת הצוות של גבאי.

 

יושבים שעות על כסא למחשב

הסיבה הראשונה שבגינה אין להתפשר ויש להקפיד על בחירת כסא מחשב מתגלה לנו כאשר נביט בשעון. עבור כל כך הרבה אנשים, זהו כיסא שעליו יושבים שעה, ועוד שעה, ועוד שעה. כל מי שמכיר את המצב שבו הוא יושב שעות על כסא למחשב יודע שזה לא צחוק. אם לא מקפידים, התוצאות עשויות לכאוב. מאוד.

 

זו הבריאות של הגב שלכם

בזמן שאנו מקלידים מסמכים, או מעדכנים נתונים בקבצים ובתיקיות, צופים בתכנים באינטרנט וכו', הכיסא הנוח אמור לספק את התמיכה הראויה. מכיוון שהוא מלווה אותנו לאורך ימים ושעות, הוא חייב לכלול משענת בריאה, תומכת. כאבי גב אשר מתחלים להטריד נובעים בין היתר מישיבה בתנוחה לא מתאימה (אם אין כיסא עם משענת תומכת באמת). אז אם בריאות הגב שלכם חשוב לכם, ברור שלהתפשר פשוט אסור.

 

כשיושבים נכון מנח הגוף כולו משתפר

מלבד הגב, לכיסא הנכון יש השפעה חיובית על מנח כל הגוף כולו. כאשר אפשר לכוון את הכיסא, המשעות, המסעד, הגובה, אפשר באמת להרגיש בנוח. הברכיים נמצאות בזווית הנכונה, כך גם הכתפיים ולא רק חוליות עמוד השדרה. ארגונומיה זוהי מילת מפתח שכל אחד שזקוק למחשב צריך להכיר היטב.

ואגב, כאשר אתם מקבלים כסא למחשב זיכרו לכוון אותו בדיוק, אבל בדיוק לפי צרכי המשתמש. ביחס לגובה המשתמש. ביחס לגובה המחשב והמקלדת. הכל על מנת שתרגישו בנוח, גם לאחר ישיבה ממושכת. אם אתם סובלים מכאבי גב או שרוצים למנוע אותם, וודאו שאתם משתמשים בכיסא מובחר, המיועד לתכלית זאת.