03-6831374
וואטסאפ!
שולחנות לבר - החומר והאווירה

שולחנות לבר - החומר והאווירהכאשר מזמינים ריהוט מחברת רהיטים המתמחה במגוון פתרונות לבית ולמשרד חשוב לאפיין את הצורך ולהגדירו. חשוב לבחור פריט ריהוט שיהיה שימושי ודקורטיבי. חברת גבאי רהיטים מייצרת, מייבאת ומשווקת רהיטים ייעודיים לשוק המוסדי וללקוחות פרטיים. אחת הדוגמאות לכך הן שולחנות לבר.


אם אתם רוצים לבנות ולעצב בר, ודאי תרצו שהריהוט בו ייצר אווירה. אחד הפריטים היותר חשובים בבר הוא השולחן. השולחן משמש להנחת התקרובת בכלל וכוסות המשקה בפרט. שולחנות לבר אמורים להיות קטנים אבל גדולים מספיק להכיל את מה שמונח עליהם, גבוהים במידה שניתן יהיה להשתמש בהם בעמידה, או, לחלופין, כאלה שאפשר יהיה לשבת וליהנות מהם על כיסא גבוה מספיק.


בר הוא מקום של בילוי. השולחנות לא אמורים לשמש לצורכי עבודה ולכן די שיהיו במידה המתאימה להנחת כוסות משקה, צלוחית כעכים וזיתים. לא מוגשות עליהם ארוחות מלאות. השולחנות בבר מעוצבים בקו דק, מינימליסטי. לא מדובר בריהוט מצועצע בעל טקסטורה עבה. בדרך כלל רגלי השולחנות דקות, צרות וארוכות. הפלטה הכסופה (או בכל צבע מבוקש), העגולה, מהווה משטח יציב ונוח להניח עליו את הכוסות ואת הצלוחיות.


שולחנות לבר ניתן להזמין מחמרים שונים כגון: עץ, מתכת, פלסטיק, זכוכית, שיש ועוד. סוג החומר עשוי להיקבע על ידי האווירה שמבקשים ליצור - יוקרתית ואופנתית או פשוטה וכפרית. השולחנות מתאימים גם לפינה בבית, בתוך המטבח או בסמוך לו, שאותה מייחדים לפינה של התרגעות - לפני הארוחה או בסיומה.


על השולחנות ניתן לאכול ארוחה קלה, מהירה, לדוגמה: כריך ומשקה, שאינה מחייבת עריכה מסודרת של השולחן. השולחן מתאים לשתייה אינטימית בתוך הבית או מחוץ לו.
חברת גבאי שוקדת על מתן מענה שיהלום את הציפיות והדרישות שלכם. לפני רכישת שולחנות בר מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע של החברה כדי שיוכלו ליידע אתכם על אודות האפשרויות השונות ולתת לכם פרטים נוספים על הפרטים המופיעים במפרט הטכני של השולחנות, כפי שהם מופיעים באתר החברה.


שולחנות לבר משדרגים ומעשירים את המקום בבית המיועד לאוכל ולאווירה. הם מתאימים לברים 'מקצועיים', שבהם ישנה חשיבות לטיב הריהוט ולאיכותו אבל גם ואולי בעיקר לחזותו, לעיצובו, לרושם שהוא יוצר ומותיר.